תליוני משפחה לפי בחירה

לאורך ההיסטוריה, שימשו תליונים, שתלויים על שרשראות, למטרות שונות כמו הגדרה עצמית והגדרה דתית, הצגת מצב חברתי, מקצועי או כלכלי, הגנה רוחנית ופיזית באמצעות קמע וכמובן למטרות אופנתיות, כתכשיט שמעטר את הלבוש. משפחה מתאימה לכל אחת מן ההגדרות האלה ולכן אנו רואים שתליוני המשפחה המעוצבים הופכים לנפוצים יותר ויותר.

העונדים את תליוני המשפחה נושאים עמם את שמותיהם של הקרובים להם ביותר על תליון שיכול לשמש למגוון דרכים של הגדרה עצמית, הצגת העצמי ואפילו כקמע אישי – שמונח תמיד בסמוך ללב.

 

היסטוריה מקוצרת של תליונים

תליונים הם תכשיט עתיק, שענדו במצרים העתיקה ובאימפריה הרומית כקמע או כסמל מעמדי; זה תכשיט שענדו מלכים וקיסרים לאורך הדורות וזה תכשיט שעדיין נמצא בקופסאות תכשיטים רבות ושרשראות מקושטות בקישוט מרכזי דומיננטי, כמו תליון הם עדיין אחד התכשיטים המבוקשים ביותר, בחנויות תכשיטים, גם על ידי נשים וגם על ידי גברים. אחד מסוגי התליונים המודרניים האהובים ביותר כיום הם תליוני משפחה בעיצוב מיוחד – https://familypendants.co.il.

 

תליון משפחה ותליון משפחתי

תליוני משפחה יכולים להיות תליונים מסוגים שונים, הם יכולים להיות תליונים עליהם חרוט שם המשפחה, כאלה שעליהם מופיעים שמות בני המשפחה, תליונים שמשלבים סמל כמו מגן דוד, לב, פרח או חמסה או תליונים עליהם חרוטים שמות הילדים – זוהי מתנה מרגשת ומשמעותית עבור אבות ואימהות וגם עבור סבים וסבתות ואפילו דודים ודודות יכולים ליהנות ממנה. ישנן משפחות שבוחרות תליון משפחה בעיצוב אחד עבור כל בני המשפחה, כך שתליון המשפחה הופך גם לתליון משפחתי.

 

מה מספר עלייך התליון, כבר במבט ראשון?

אם בעבר היו התליונים מספרים על מעמדם של העונדים אותם ומשמשים כקמע שמחזק את העונד אותו מבחינה רגשית ורוחנית ומאמינים שהוא גם מגן פיזית על העונד אותו. תליוני משפחה משמשים עבור חלק מהאנשים כקמע ורבים מדווחים שיש משהו מחזק ונוח בקרבה התמידית של תליון המשפחה, כמו ליווי מתמשך של האנשים הקרובים עלייך ביותר והאהובים עלייך ביותר.

תליון משפחה גם מציג את מעמדך החברתי והאישי ומספר לכל מי שמבחין בו עלייך ועל בני המשפחה שלך ומהווה דרך נוספת להתגאות במשפחה שהקמתם ובקרובים האהובים עליכם.

 

שם על התליון ומקום בלב

תליוני משפחה מתייחסים בדרך כלל למשפחות גרעיניות ומשלבות את שמות ההורים ואת שמות הילדים אבל תליוני משפחה הם בדרך כלל תליונים שניתן לעצב בעצמכם, על פי בחירתכם האישית לגבי מראה התליון ולגבי הכתוב עליו. תליון משפחה יכול להתאים גם למשפחות קטנות כמו משפחה חד הורית ובעיצוב שונה יכול להתאים גם למשפחה מורחבת, תליון משפחה יכול להציג גם את הסבתא ואת שמות נכדיה או את שמות ילדי המשפחה לצד שם הדודה האהובה ביותר. השמות החרוטים על התליון מסמנים שלאדם הזה יש מקום בלב של מי שעונד את התליון.

תליונים משפחתיים

תוכן עיניים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שרשרת פרח
תכשיטים
איך לקנות תכשיטים בחנות וירטואלית

כשזה מגיע לנושא של קניית תכשיטים בחנות וירטואלית יש כמה ספקות שעולות, האם באמת התכשיט הוא באמת כפי שמתואר, ובאמת כפי שהתמונה מציגה אותו. הרבה פעמים אנו רואים תכשיט שנראה

וורד
תכשיטים
איפה מומלץ לקנות טבעת נישואין לחתונה?

שלב בחירת טבעת הנישואין הינו אחד השלבים המרגשים והחשובים ביותר בתהליך ההכנות לחתונה: מדובר בטבעת בעלת ערך סנטימנטלי עצום, הרבה מעבר לערך הפיזי שלה. על חשיבות הטבעת והיכן מומלץ לרכוש

שעוני גברים אמפוריו ארמני
תכשיטים
שעוני גברים אמפוריו ארמני

שעוני הגברים של המותג המוביל בעולם אמפוריו ארמני ניתנים כעת לרכישה באמצעות אתר הצרכנות קרי אונליין. כיצד מבצעים את הרכישה? להלן הפרטים אמפריו ארמני – המותג החזק ביותר אצל שעוני

תליון בעיצוב מיוחד
תכשיטים
היתרונות בבחירת שרשרת זהב

אם אתם רוצים לקנות שרשרת, חשוב שתחשבו על חומר הגלם אותו אתם רוצים ומדוע. זהב זהו חומר גלם יקר. למעשה, הוא המתכת היקרה ביותר להכנת תכשיטים. אך הזהב לא סתם

איך לסגנן פריט סטייטמנט בארון הבגדים שלך
תכשיטים
איך לסגנן פריט סטייטמנט בארון הבגדים שלך

כאשר מגמות אופנה באות והולכות, זה יכול להיות מאתגר להתעדכן בסגנונות העדכניים ביותר. עם זאת, אחת הדרכים להישאר בטרנד ולהשמיע אמירה אופנתית היא על ידי שילוב פריטי סטייטמנט במלתחה שלך.