תליוני משפחה לפי בחירה

לאורך ההיסטוריה, שימשו תליונים, שתלויים על שרשראות, למטרות שונות כמו הגדרה עצמית והגדרה דתית, הצגת מצב חברתי, מקצועי או כלכלי, הגנה רוחנית ופיזית באמצעות קמע וכמובן למטרות אופנתיות, כתכשיט שמעטר את הלבוש. משפחה מתאימה לכל אחת מן ההגדרות האלה ולכן אנו רואים שתליוני המשפחה המעוצבים הופכים לנפוצים יותר ויותר.

העונדים את תליוני המשפחה נושאים עמם את שמותיהם של הקרובים להם ביותר על תליון שיכול לשמש למגוון דרכים של הגדרה עצמית, הצגת העצמי ואפילו כקמע אישי – שמונח תמיד בסמוך ללב.

 

היסטוריה מקוצרת של תליונים

תליונים הם תכשיט עתיק, שענדו במצרים העתיקה ובאימפריה הרומית כקמע או כסמל מעמדי; זה תכשיט שענדו מלכים וקיסרים לאורך הדורות וזה תכשיט שעדיין נמצא בקופסאות תכשיטים רבות ושרשראות מקושטות בקישוט מרכזי דומיננטי, כמו תליון הם עדיין אחד התכשיטים המבוקשים ביותר, בחנויות תכשיטים, גם על ידי נשים וגם על ידי גברים. אחד מסוגי התליונים המודרניים האהובים ביותר כיום הם תליוני משפחה בעיצוב מיוחד – https://familypendants.co.il.

 

תליון משפחה ותליון משפחתי

תליוני משפחה יכולים להיות תליונים מסוגים שונים, הם יכולים להיות תליונים עליהם חרוט שם המשפחה, כאלה שעליהם מופיעים שמות בני המשפחה, תליונים שמשלבים סמל כמו מגן דוד, לב, פרח או חמסה או תליונים עליהם חרוטים שמות הילדים – זוהי מתנה מרגשת ומשמעותית עבור אבות ואימהות וגם עבור סבים וסבתות ואפילו דודים ודודות יכולים ליהנות ממנה. ישנן משפחות שבוחרות תליון משפחה בעיצוב אחד עבור כל בני המשפחה, כך שתליון המשפחה הופך גם לתליון משפחתי.

 

מה מספר עלייך התליון, כבר במבט ראשון?

אם בעבר היו התליונים מספרים על מעמדם של העונדים אותם ומשמשים כקמע שמחזק את העונד אותו מבחינה רגשית ורוחנית ומאמינים שהוא גם מגן פיזית על העונד אותו. תליוני משפחה משמשים עבור חלק מהאנשים כקמע ורבים מדווחים שיש משהו מחזק ונוח בקרבה התמידית של תליון המשפחה, כמו ליווי מתמשך של האנשים הקרובים עלייך ביותר והאהובים עלייך ביותר.

תליון משפחה גם מציג את מעמדך החברתי והאישי ומספר לכל מי שמבחין בו עלייך ועל בני המשפחה שלך ומהווה דרך נוספת להתגאות במשפחה שהקמתם ובקרובים האהובים עליכם.

 

שם על התליון ומקום בלב

תליוני משפחה מתייחסים בדרך כלל למשפחות גרעיניות ומשלבות את שמות ההורים ואת שמות הילדים אבל תליוני משפחה הם בדרך כלל תליונים שניתן לעצב בעצמכם, על פי בחירתכם האישית לגבי מראה התליון ולגבי הכתוב עליו. תליון משפחה יכול להתאים גם למשפחות קטנות כמו משפחה חד הורית ובעיצוב שונה יכול להתאים גם למשפחה מורחבת, תליון משפחה יכול להציג גם את הסבתא ואת שמות נכדיה או את שמות ילדי המשפחה לצד שם הדודה האהובה ביותר. השמות החרוטים על התליון מסמנים שלאדם הזה יש מקום בלב של מי שעונד את התליון.

תליונים משפחתיים

תוכן עיניים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תכשיטים
האם צמיד הוא מתנה טובה?

כל אחד יודע שתכשיטים הם מתנה מושלמת לאישה, אבל לא כולם יודעים מהם התכשיטים הטובים ביותר ומתי נכון להעניק אותם. החלטנו להוציא סדרת מדריכים שתעסוק בנושא ותעשה בו סדר אחת

תכשיטי ענבר
תכשיטים
4 סיבות לרכוש תכשיט ענבר

בכל הנוגע לתכשיטי נשים, יש אינספור אפשרויות לבחירה. עם זאת, אבן חן אחת הבולטת ביופייה הייחודי ובקסמה הכובש היא ענבר. תכשיטי ענבר מוערכים במשך מאות שנים בשל הגוונים החמים והטבע

עוסקים בתכשיטים בחו_ל
תכשיטים
איך מתחילים לעסוק בתחום התכשיטים בחו"ל?

עולם התכשיטים מרתק ומגוון, והוא מושך אליו אנשים רבים החולמים ליצור פריטים ייחודיים ומרהיבים. אם אתם חולמים לעסוק בתחום התכשיטים בחו"ל, ישנם מספר צעדים חשובים שתצטרכו לעשות – על כך

איש מקצוע
תכשיטים
שירות סבלות לחברת תכשיטים

כולנו אוהבים תכשיטים, ולחלקנו אף יש זיקה עזה לתחום. אבל ברגע שצריך להעביר אותם ממקום למקום העניינים קצת מסתבכים. מי מאיתנו לא הסתקרן כיצד מתבצע שירות סבלות לחברת תכשיטים? כאשר