שירות סבלות לחברת תכשיטים

כולנו אוהבים תכשיטים, ולחלקנו אף יש זיקה עזה לתחום. אבל ברגע שצריך להעביר אותם ממקום למקום העניינים קצת מסתבכים.

מי מאיתנו לא הסתקרן כיצד מתבצע שירות סבלות לחברת תכשיטים? כאשר אנו שולחים תכשיט לתיקון, באיזה אופן הוא חוזר אלינו? וכיצד מגיעים חומרים כבדים כמו כסף וגולד פילד מהם יוצרים את התכשיטים, אל היצרן עצמו? 

אז למה צריך בכלל שירות סבלות לתכשיטים?

אז ברצונכם לפתוח חנות תכשיטים ולהשיג סבלים לתכשיטים שלכם. לכאורה תכשיטים הם דבר קל לסחיבה, אך לא כשמדובר בכמויות גדולות או בחומרי גלם, ואז יש להיעזר בחברת סבלות מקצועית.

אנשים רבים נעזרים בשירותי סבלות שכן הם מאפשרים לשנע דברים מנקודה א לב׳ בלי יותר מדי כאב ראש.

שירות סבלות בשונה משירות הובלה לאו דווקא מתייחס לשירות מלא עם הובלות בדרכים, אלא סבלים שיסייעו בהעברת חפצים ספציפיים ממקום אחד למקום אחר. לעיתים מדובר בחפצים כבדים ומסורבלים, וכאן נכנסים לתמונה הסבלים שלנו.

טבעות לבחירה

אז איך זה עובד בכלל?

לרוב שירותי סבלות ניתנים בפריסה ארצית, ואף ניתן להזמין סבלים מהיום להיום ללא התראה מוקדמת, אולם קיימת הנחה מיוחדת למזמינים מראש. טווח המחירים מתחיל ב150 ₪ ומעלה. ניתן לשלם לסבלים לפי שעה, או מחיר קבוע מראש, כל זאת בהתאם לגודל ומשך ההעברה.

לצורך קבלת מושג כללי, מחיר הובלה של ארגזים נע בין 190-300 ₪, בעוד הובלת פרטי אומנות תמונות וציורים יקרים תעלה לכם בין 190-400 ₪. כאשר מדובר בציוד שביר לרוב גובים תוספת של 30-55 ₪ לארגז.

שירות סבלות מתייחס לרוב למשימות יותר קטנות. למשל קניתם הביתה פסנתר יד שניה מחבר, הוא הוריד לכם אותו בכניסה לבניין שלנו עם הטנדר שלו, אך לא העלה אותו במדרגות. במצב כזה נשתמש בשירותי סבלות.

חברת הובלות שמבצעת גם שירותי סבלות

דוגמה לחברה שמבצעת שירות הובלה לצד שירותי סבלות היא "אירית הובלות". החברה מגדירה הובלות קטנות כהובלות של דירות קטנות המכילות מעט פריטים או של פריטים נקודתיים, כלומר מספר חפצים קטן. מספר החפצים אמנם קטן אבל בגלל גודלם השימוש בחברת ההובלות נדרש.

לדוגמה הובלה של חפץ גדול אך פגיע הוא פסנתר או מקרר. במקרה כזה עלינו להיעזר בשירותיה של חברת הובלות שכן לא היינו רוצים להזיק או לפגום בחפצינו בנזק בלתי הפיך תוך כדי הובלה לא מקצועית. בניגוד לספה או ארון, שפחות רגישים למכות או פגעים וניתן להעביר בעצמנו.

למשל בהקשר של סבלות לחברת תכשיטים, כל חברת תכשיטים מציעה שירות תיקונים וציפוי מחדש לתכשיטים. התכשיטים נאגרים בסניף וכשמגיעים לכמות מכובדת נאספים ע"י חברת סבלות שמביאה את התכשיטים למקום התיקון. בתום התיקון אצל הצורף התכשיטים נאספים בשנית ונשלחים חזרה ליעדם, לחנות התכשיטים גם על ידי חברת סבלות.

מעוניינים להמשיך בקריא בנושא איך לקנות תכשיטים בחנות וירטואלית לחצו כאן.

תוכן עיניים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
וורד
תכשיטים
איפה מומלץ לקנות טבעת נישואין לחתונה?

שלב בחירת טבעת הנישואין הינו אחד השלבים המרגשים והחשובים ביותר בתהליך ההכנות לחתונה: מדובר בטבעת בעלת ערך סנטימנטלי עצום, הרבה מעבר לערך הפיזי שלה. על חשיבות הטבעת והיכן מומלץ לרכוש

שרשרת פרח
תכשיטים
איך לקנות תכשיטים בחנות וירטואלית

כשזה מגיע לנושא של קניית תכשיטים בחנות וירטואלית יש כמה ספקות שעולות, האם באמת התכשיט הוא באמת כפי שמתואר, ובאמת כפי שהתמונה מציגה אותו. הרבה פעמים אנו רואים תכשיט שנראה

שעוני גברים אמפוריו ארמני
תכשיטים
שעוני גברים אמפוריו ארמני

שעוני הגברים של המותג המוביל בעולם אמפוריו ארמני ניתנים כעת לרכישה באמצעות אתר הצרכנות קרי אונליין. כיצד מבצעים את הרכישה? להלן הפרטים אמפריו ארמני – המותג החזק ביותר אצל שעוני

הובלות תכשיטי יוקרה

מבין סוגי ההובלות הנפוצות, בהחלט אפשר גם למנות הובלות של תכשיטי יוקרה. הובלות תכשיטי יוקרה מתבצעים על ידי צוות מומחי הובלות בלבד, היות ומדובר במוצרים שעשויים להיות רגישים ללקוחות –