מפנקת את האיש שלי: כך תקני לו מתנה שהוא יאהב באמת!

מכרה שלנו רכשה לאחרונה מתנה יקרה מאוד לבן הזוג שלה, משום שהוא חגג יום הולדת עגול. היא עשתה כל שביכולתה (כך היא חשבה לפחות) כדי לבחור את המתנה המתאימה עבורו ביותר. אתם וודאי מבינים בשלב זה שהתגלה לה בסופו של דבר שהמתנה המושקעת והיוקרתית לא התאימה לו כלל.

כך שהכסף שהושקע בה הלך לפח ושני הצדדים היו מאוכזבים. אנחנו יצאנו לבדוק איך אפשר לפנק את הגבר עם מתנה שהוא יאהב מבלי להסתכן וחזרנו עם ממצאים שכדאי להכיר.

 

השלב ה – 1 ברכישת מתנה שהגבר שלך יאהב: תכיני את הקרקע מראש

אם את רוצה להיות בטוחה ב – 100% בכך שאת רוכשת מתנה שתתאים לאיש שלך לחלוטין, את צריכה להכין את הקרקע מראש, כמה חודשים קודם לכן. כן, זו הדרך הנכונה שתאפשר לך גם לבחור נכון וגם להפתיע אותו במתנה מדויקת. ההמלצה שלנו היא להסתכל מסביב, לראות את ההתנהלות של הגבר שלך ולשים לב מה חסר לו, למשל:

  • האם הוא מרוצה ממכונת התספורת שלו?
  • האם השעון שלו מספק אותו?
  • האם הוא זקוק לנעליים חדשות? ועוד

כך תוכלי לקבל כיוון אודות המתנה המושלמת עבורו.

שעוני יוקרה לגבר

השלב ה – 2 ברכישת מתנה שהגבר שלך יאהב: תיכנסי לאתרי מכירות

בשלב השני את צריכה להיכנס אל כל מיני אתרים ולבדוק אילו מוצרים מוצעים בהם. אם בחרת למשל לקנות לו שעון חדש, כדאי שתיכנסי אל אתר שמציג שעוני יוקרה לגבר ותבדקי איזה שעון הוא המתאים לו ביותר. תעשי כך גם בהקשר של המתנות האחרות, עד שתראי את המתנה שמתאימה בדיוק עבורו. זה עשוי לקחת זמן מה, אז חשוב שתכיני את עצמך מראש לחיפוש מעמיק.

 

השלב ה – 3 ברכישת מתנה שהגבר שלך יאהב: תרמזי לו

בשלב השלישי את צריכה לרמוז לגבר שלך שהוא צריך X חדש. ה – X הוא כמובן המתנה שבחרת בסופו של דבר. כך את תכיני אותו לקראת המתנה שהוא צריך כבר זמן מה והיא תהפוך בן רגע להיות המתנה המושלמת עבורו.

טיפ חשוב ברכישה של מתנה לגבר

חשוב שתדעי שגברים נקשרים מאוד למתנות מסוימות. כך שעלייך לבחור במתנה איכותית שתישמר לאורך זמן רב. את הרי לא רוצה להקדיש זמן רב לבחירת המתנה המושלמת ולגלות לאחר זמן מה שזו נהרסה ואי אפשר לעשות בה שימוש. לכן, אנו ממליצים לבדוק תחילה את האיכות של השעון, מכונת התספורת או כל מתנה שנבחרה.

 

לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפנייך את הדרך הטובה ביותר לבחור מתנה מפנקת ושימושית לגבר שלך. בשלב זה יש לך כבר את כל האינפורמציה, כך שנותר לך רק ליישם את השלבים שנכתבו לעיל ולמסור לבן הזוג שלך את המתנה הטובה ביותר שהוא קיבל בכל ימי חייו.

תוכן עיניים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מתנות
כל המתנות הכי שוות במקום אחד!

מתנות מותאמות אישית הפכו פופולריות יותר ויותר בשנים האחרונות, כאשר אנשים מחפשים דרכים ייחודיות ומתחשבות להביע את אהבתם והערכתם לחברים ולמשפחה. מתכשיטים מונוגרמים ועד לאלבומי תמונות בהזמנה אישית, יש אינספור

מתנות לקנות לאישה
מתנות
5 מתנות לקנות לאישה בלי סיבה

בחיי היומיום, יש רגעים בהם אנו רוצים להביע את האהבה וההערכה לאישה המיוחדת בחיינו, גם בלי סיבה מיוחדת. מתנות יכולות להביא חיוך על פניה, לחמם ואף לשבות את ליבה! מחפשים

9 רעיונות מגניבים למתנות שוות לעובדים
מתנות
9 רעיונות מגניבים למתנות שוות לעובדים

מציאת המתנות המושלמות לעובדים יכולה להיות אתגר. אתה רוצה להראות הערכה על העבודה הקשה והמסירות שלהם, אבל אתה גם רוצה להבטיח הוגנות ושוויון בין חברי הצוות. על ידי מתן מתנות