מה עדיף עגילי יהלומים צמודים או תלויים

עגילי יהלומים נמצאים בסביבה כבר שנים ארוכות והם נחשבים לתוספת המושלמת לכל ארון תכשיטים ומתאימים לכל בגד במלתחה.

עם זאת, כדאי למצוא את עגילי היהלום הנכונים והמתאימים ביותר לכל אישה או נערה.

ישנם מספר סוגים של עגילי יהלומים עליהם נפרט במאמר זה.

בין היתר נתמקד בעגילי יהלומים תלויים וצמודים ונעמוד על ההבדלים ביניהם ולמי כל אחד מהם יתאים.

 

סוגים שונים של עגילי יהלום

עגילי יהלום צמודים ותלויים הנם פופולריים כבר משחר ההיסטוריה וניתן למצוא ראיות לשימוש בהם כבר בעת העתיקה. בעבר השימוש בעגילי זהב היה נפוץ גם אצל גברים אולם כיום עיקר השימוש בהם נפוץ בעיקר בקרב נשים. ישנם סוגים שונים של עגילי יהלום שיכולים להתאים לכל סגנון והעדפה אישית. ניתן למצוא כיום בין היתר, עגילי חישוק, עגילים צמודים ועגילים תלויים.

 

בהתאם למבנה הפנים

התאמה של עגילי יהלומים הינה אישית כמובן אך ישנה חלוקה גם לפי מבנה הפנים. השאלה לא צריכה להיות אם עדיף עגילי יהלום תלויים או מודים אלא איזה מהם הכי יתאים למבנה הפנים הספציפי של העונדת אותם. בדרך כלל מקובל כי לבעלות מבנה פנים מרובע הכי יתאימו עגילי יהלום צמודים שאינם מושכים את העין למבנה של הפנים. אך שוב מדובר בגישה כללית בלבד.

לפנים בעלות מבנה אליפטי יכולים להתאים גם כן עגילים צמודים או עגילי חישוק מכיוון שהם לא יגרמו לפנים להיראות עוד יותר מחודדות. לפנים עם מבנה עגלגל יש את ההתאמה הטובה ביותר לעגילים תלויים וארוכים מכיוון שהם ידגישו את הצורה הסימטרית של הפנים בהתאם.

 

בהתאם לגיל

גם הגיל משחק תפקיד בהתאמת צורת העגיל ומה שמתאים לנשים לא יתאים בהכרח לילדות. יש לתת את הדעת לגבי גודלו ומידותיו של העגיל, היות ולהתאים לילדות עגילים קטנים יותר, בין אם הם צמודים או תלויים. לילדות חשוב לבדוק בנוסף שלעגיל יש סוגר איכותי אשר ימנע מהם ליפול וללכת לאיבוד. מלבד האישיות של העונדת, גם הסגנון האישי צריך להכתיב את סוג העגילים.

 

חומר הגלם של העגילים

דבר נוסף עליו שיש לתת עליו את הדעת בחירת עגילי יהלום שונים הוא חומר הגלם מהם הם מיוצרים. כיום ישנם עגילי יהלום אשר מצופים בזהב או במיני זיופים אחרים ועל כן יש לשים לב גם לאיכותם של העגילים אותם רוכשים ולא רק לאיכותם של היהלומים עצמם. מומלץ להשקיע ולקנות זהב אמיתי מכיוון שהוא אינו מחליד או דוהה ואינו גורם לגירויים או אינפקציה בעור.

 

תוספת אופנתית בהתאמה אישית

לסיכום הנושא, עגילי יהלומים מהווים תוספת אופנתית על זמנית לכל אישה ויש להתאימם לא רק לטעם ולסגנון האישי, אלא גם למבנה הפנים. עגילים תלויים מתאימים בעיקר לנשים בעלות מבנה פנים עגול ואילו עגילים צמודים לנשים בעלות מבנה פנים אליפטי או מרובע. לאתר iLab Diamonds לחצו כאן.

זוג עגילים

 

תוכן עיניים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הבלוג של אסיה
7 practical tips for choosing bridal jewelry

The big day is approaching and you are ready! You have selected five wedding dresses , you have organized everything in advance, you have chosen, booked and packed everything you

גבר ואישה
תכשיטים ומידע
בחירת מתנה שתתאים לאישה שלך

אחחח, נשים, כמעט אף פעם אי אפשר לדעת מה הן רוצות. הן יכולות להגיד שחור ולהתכוון ללבן, יכולות לשדר שהכל בסדר אבל לגעוש ולכעוס מבפנים, יכולות להגיד "נאכל מה שתרצה"

תכשיטים ומידע
סוגי טבעות אירוסין

ישנם סוגים וסגנונות רבים של טבעות אירוסין, והשפע הוא בהחלט רב. המומחים של חברת דיימונד פקטורי מציגים את הדגמים הפופולריים ביותר. בחירת טבעות אירוסין – רק באמצעות דיימונד פקטורי מאז

עגילים
תכשיטים ומידע
אילו עגילי יהלומים הם היקרים ביותר בעולם?

אין אישה שלא תשמח לקבל מתנה עגילי יהלומים. היופי ביהלומים זה העדינות שלהם מצד אחד ומצד שני הם משדרים עוצמה, חוזק ויוקרתיות. המחירים שלהם נעים בין 700 שקלים ועד כמה

הבלוג של אסיה
Chevalier ring, the strength of an icon

An ancient tradition A manifesto of one's own self, the chevalier ring has very ancient origins: since the 35th century BC the people of Mesopotamia used to use an archaic

תכשיטים ומידע
טבעות אירוסין – רק אצל מומחים

הרגע המרגש ביותר עבור כל זוג הוא רגע הצעת הנישואין. ואיך הצעת הנישואין תהיה מושלמת בלי טבעת אירוסין מושלמת? לכן, טבעות אירוסין קונים רק אצל מקצוענים כמו חברת דיימונד פקטורי.

הבלוג של אסיה
Gold jewelery: what are the carats?

The ' gold is definitely one of the most precious materials and widespread in jewelry is used to make wedding rings, necklaces, bracelets and various jewelry. Since ancient times it