כמה עולות נעלי ייזי של קנייה ווסט?

הנעליים הכי מזוהות בתקופה האחרונה הן נעלי ייזי של קנייה ווסט. קנייה ווסט עיצב נעל חדשה, שאינה דומה לאף טרנד עבר, ולכן הייזי נחשבים למהפכה בעולם הננעלה. אז, איך ניתן להשיג, וכמה עולות נעלי ייזי של קנייה ווסט? זאת ועוד במאמר הבא. 

 

הקדמה

נעלי ייזי של קנייה ווסט, הושקו תחילה עם חברת נייק, אך לאחר אי הסכמות, עברה השליטה בנעליים חברה הגדולה והאהובה אדידס, שמיהרה לזהות את הפוטנציאל הכלכלי. הקולקציה אינה עוצרת נשימה מבחינת מראה, אך למרות זאת, נעלי ייזי נחטפות מן המדפים תוך מספר שעות בלבד. לאחר ההצלחה המסחררת, והפוטנציאל הכלכלי הרב, החליט קנייה ווסט להשיק את נעליי ייזי 350.

 

ייזי 350 – נעים להכיר

כאמור, נעלי ייזי 350, הושקו לאחר ההצלחה הגדולה של נעלי ייזי. נעלי ייזי 350, הן הגרסה המשודרגת של נעלי יזיי, אשר כיום גרסה זו היא הנמכרת במרבית החנויות. בניגוד לעיצוב של הגרסה הקודמת, עדינות יותר, אך ללא ספק תופסות את העין. נעליי ייזי 350, מעניקות מראה לא מתאמץ, בגוונים בהירים, וללא גובה, ובשל מכך, מתאימות הן לנשים והן לגברם, ומתאימות לכל מראה אותו תרצו.

 

כמה עולות נעלי ייזי

השקת הנעליים הובילה רבים לרצות לרכוש את הנעליים של קנייה ווסט, ומשפחתו המפוארת והידועה. בהתחלה הנעליים נמכרו רק בחו"ל, והגיעו לארץ זוגות בודדים, אך כיום, ניתן למצוא בחנויות את הנעליים, ואף במחירים מעט נוחים יותר לעומת המחיר ההתחלתי.

נעלי יזיי של קנייה ווסט נמכרו תחילה במחיר של כ – 1,200 שקלים, אך כעת, ניתן למצוא אותן בטווח הנע בין 800 ל – 1,000 שקלים.

 

איך ניתן להשיג נעלי ייזי של קנייה ווסט

כאמור, בעוד שבעבר היה ניתן לרכוש את הנעליים רק בחו"ל, ולעיתים בארץ ביום מכירה חד פעמי. כיום הנעליים הגיעו גם לארץ, ולא באופן חד פעמי. עם זאת, לא תמיד ניתן למצוא אותן באופן עקבי. אדידס משיקות דרופים, בהם הם מוכרים כמות מוגבלת של נעליים, ובמועד קבוע מראש. אך אל דאגה, כיום ישנם לא מעט דרופים, ולא מעט נעליים בכל דרופ. כמו כן, חברות אחרות החלו למכור גם הן את נעלי ייזי, כך שהנעליים הפכו נגישות יותר ויותר.

 

לסיכום, כמה עולות נעלי ייזי של קנייה ווסט

נעלי ייזי של קנייה ווסט הן ללא ספק הטרנד החם של עולם הנעלה. נעליי יזי הושקו על ידי קנייה ווסט בשילוב עם אדידס, וגרמו למהפכה רצינית בעולם הננעלה בכלל ובעולם הסניקרס בפרט. לאחר ההצלחה הגדולה, הושקו נעליי ייזי 350, אשר עוצבו בעדינות לעומת קודמיהן. נעלי ייזי נמכרות בארץ, ומחירן נע בין 800 ל – 1200 שקלים. נעלי ייזי מתאימות לנשים ולגברים כאחד, ומעוצבות בגוונים בהירים, המשלימים כל לוק.

נעליים

תוכן עיניים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם