האם מומלץ להכניס עגילים שווי ערך עם שאר הדברים בהובלה?

אנשים רבים יעידו שיום ההובלה הוא במילה אחת – משוגע. אנשים רבים עוברים בבית, ציוד ורהיטים שנמצאים בכל מקום והסיכוי למצוא ציוד שימושי או יקר ערך אם צריכים אותו עד לזמן הפריקה שואף לאפס. בנוסף לשאלת הציוד השימושי והדברים הנדרשים ליום האריזה, יום המעבר ויום הפריקה, עולה רבות השאלה על אריזת ציוד יקר ערך כחלק משאר החפצים בהובלה.

כדי לענות על שאלה זו, ריכזנו עבורכם את המידע החשוב והשיקולים שכדאי להביא בחשבון  לפני אריזת עגילים שווי ערך.

 

אריזת עגילים שווי ערך כחלק מכל חפצי ההובלה

לאריזת עגילים שווי ערך או חפצים קטנים יקרי ערך בכלל כחלק משאר החפצים העוברים בהובלת דירה יש מספר שיקולים. הפחד מהעובדה שייהרסו, ייפגמו או אף ייגנבו גורם לנו לשקול בקפידה איך כל חפץ עובר ליעדו בשלום. במאמר, נציג את השיקולים השונים כך שננסה לענות על השאלה – האם מומלץ להכניס עגילים שווי ערך עם שאר הדברים בהובלה.

 

העברת העגילים בשלמותם – האם יש סיכוי שיינזקו?

בתור התחלה, כשמדובר בחפצים שווי ערך ובפרט בעגילים ותכשיטים היקרים לליבנו, עולה החשש שיינזקו. יש לזכור כי בעת אריזת החפצים – על ידכם או על ידי חברה ייעודית – לרוב יאופסו כל התכשיטים יחד בקופסה או כלי אחסון ייעודי, לבחירתכם. בפרט אם מדובר בעגילים שווי ערך, תוכלו לאפסנם בכלי נפרד מעל בד, כך שלא יהיה החשש שיישרטו או יישברו.

בין אם מדובר בהובלות קטנות או בהובלות גדולות, תוכלו להסב את תשומת לב המובילים לפריטים ייחודיים ולהנחות אותם לנקוט בזהירות יתרה.

 

חלק קטן מהובלה גדולה – אובדן או גניבת עגילים שווי ערך

חשש נוסף הנוגע להובלת חפצים יקרי ערך ובמיוחד חפצים קטנים הוא החשש מאובדן או גניבה. לשיקול זה יש כמה היבטים מכריעים – תחילה, חברת ההובלה אותה אתם מזמינים להוביל את חפציכם צריכה להיות אמינה בעיניכם. מלבד מקצועיות וניסיון, חשובה הידיעה כי כל חפציכם יצאו ויגיעו לביתכם בשלום וללא פגע.

שנית, רצוי עוד בשלב האריזה, דרך ההעמסה על הרכב המוביל ובשלב הפריקה למספר ולעדכן את החפצים ברשימה, כך שבעת הפריקה תוכלו להיות במעקב ולוודא כי אכן כל החפצים ובפרט העגילים היקרים לכם הגיעו ונפרקו למקומם.

 

לסיכום

לאור העובדה כי יום האריזה, יום ההובלה וימי הפריקה שלאחר מכן הם מורכבים, מבולגנים ומלאי אי – סדר, החשש והדאגה בנוגע לחפצים יקרי ערך, ובמיוחד כאלה בעלי ערך סנטימנטלי מובנים ולגיטימיים. לכן, יש לוודא כי חברת ההובלה בעלת ניסיון בהובלות הדומות להובלת דירתכם.

עוד לפני ההובלה, רצוי לארוז את החפצים בצורה מסודרת ומאורגנת. גם תכשיטים יקרי ערך יכולים לעבור בהובלה עם שאר החפצים בצורה בטוחה, כל עוד ייארזו, יישמרו ויקוטלגו בצורה נכונה ובטוחה להם.

עגיל חישוק

תוכן עיניים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
נעליים
כללי
כמה עולות נעלי ייזי של קנייה ווסט?

הנעליים הכי מזוהות בתקופה האחרונה הן נעלי ייזי של קנייה ווסט. קנייה ווסט עיצב נעל חדשה, שאינה דומה לאף טרנד עבר, ולכן הייזי נחשבים למהפכה בעולם הננעלה. אז, איך ניתן