בטבעת זו – איך תדע שזו הטבעת שהיא תמיד חלמה עליה

הרגע הגדול הגיע ואתה מבין שהאהבת חייך, האישה שאיתה אתה רוצה לבלות את שארית החיים שלך, נמצאת מול עינך.

יחד עם הרגע הגדול של אותה ההבנה העמוקה מגיע גם השלב הבא – הצעת הנישואין.

הצעת נישואין היא שלב שיכול להיות מלחיץ עבור גברים רבים, אך עיקר העניין בו הוא שיקוף האהבה לאישה שלכם באופן הנכון ביותר.

חלק משמעותי מכך הוא בחירת הטבעת הנכונה להצעת הנישואין. אבל איך תוכלו לבחור את הטבעת המושלמת לאישה שלכם? מהם הקריטריונים שטבעת אירוסין צריכה לעמוד בהם? וכיצד תוכלו לעשות את כל זה בצורה המיטבית?

 

בחירת טבעת אירוסין מדוע עניין חשוב כל כך

טבעות אירוסין לאישה הן הסמל המוחשי המובהק ביותר לאהבה. טבעות אירוסין מסלמות את הרגע בו אתם בוחרים להיות עם בת הזוג שלכם למשך כל חייכם. הרגע הכל כך משמעותי הזה, שכרוך בהבאת מתנת טבעת טומן בחובו רבדי עומק שונים שעלולים לשקף את האישיות, אופי הקשר, ואהבתכם.

לקנות טבעת אירוסין נכונה תאפשר לכם להביע את אותה אהבה בלתי נגמרת באופן המדוייק והנכון ביותר לשותפת החיים שתבחרו לכם. בחירת הטבעת תראה כמה אתם מכירים את בחירת ליבכם, כמה אתם מוכנים להשקיע בה ואפילו מה אתם הייתם מוכנים לעשות עבורה.

 

הקריטריונים החשובים ביותר לבחירת הטבעת הנכונה עבור האישה שלכם

תקציב הטבעת שלכם

טבעות אירוסין הן עניין יקר במיוחד, לכן חשוב להבין כי הטבעת שאתם בוחרים תהיה מתאימה לתקציב שאתם מאשרים לה. עניין החתונה כולו עלול להיות עניין יקר, מומלץ לערוך רשימה מסודרת שתאפשר לכם לחלק את תקציב ענייני החתונה באופן שבו גם קניית הטבעת לא תיפגע, אך גם אופי ואיכות החתונה לא ישתנו באופן דרסטי.

בנוסך לכך, חשוב להבין שלא כל טבעת שבהכרח יקרה יותר תהיה טובה ומאימה יותר לאישה שלכם. לכן יחד עם התקציב שתבחרו לעצמכם להשקעת הטבעת, תצטרכו לבחור גם פרמטרים אחרים שיותאמו לאישה שלכם.

 

התאמת הטבעת לאורח החיים של האישה

חשוב להבין כי כפי שציינו, לא כל טבעת תתאים בהכרח לכל אישה. הטבעת שתבחרו לאישה שלכם תצטרך להיות מתאימה גם לעבודה בה היא עובדת, לשאר התכשיטים שהיא עונדת או במידה והיא לא עונדת תכשיטים יש להתחשב גם בכך.

הטבעת שלכם צריכה להיות עשויה מחומר שלא יהרס בחיי היום יום שלה.  לכן במידה והיא עובדת בעבודה בה יש עיסוק עם כפות הידיים או אם היא חשופה לכימיקלים, עליה להיות מותאמת ושונה בחומר ממנה היא עשויה. מומלץ במיוחד להתייעץ עם מותג התכשיטים לגבי אורח חיי, בכדי להבין אילו חומרים יתאימו יותר או פחות להכנת הטבעת.

 

זכרו כי בחירת הטבעת בידיים שלכם

חשוב להבין כי כל הכוח נמצא אצלכם, אך תמיד יש אנשים מקצועיים שיוכלו לעזור לכם ולייעץ בנוגע לבחירת הטבעת שתהיה נכונה עבור האישה שלכם. פעמים רבות גם מומלץ להתייעץ עם חברות קרובות או בנות משפחה הקרובת לאישה שלכם ומכירות אותה ואת הטעם שלה.

טבעות

 

תוכן עיניים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הבלוג של אסיה
7 practical tips for choosing bridal jewelry

The big day is approaching and you are ready! You have selected five wedding dresses , you have organized everything in advance, you have chosen, booked and packed everything you

הבלוג של אסיה
Gold jewelery: what are the carats?

The ' gold is definitely one of the most precious materials and widespread in jewelry is used to make wedding rings, necklaces, bracelets and various jewelry. Since ancient times it

עגילים
תכשיטים ומידע
אילו עגילי יהלומים הם היקרים ביותר בעולם?

אין אישה שלא תשמח לקבל מתנה עגילי יהלומים. היופי ביהלומים זה העדינות שלהם מצד אחד ומצד שני הם משדרים עוצמה, חוזק ויוקרתיות. המחירים שלהם נעים בין 700 שקלים ועד כמה

תכשיטים ומידע
טבעות אירוסין – רק אצל מומחים

הרגע המרגש ביותר עבור כל זוג הוא רגע הצעת הנישואין. ואיך הצעת הנישואין תהיה מושלמת בלי טבעת אירוסין מושלמת? לכן, טבעות אירוסין קונים רק אצל מקצוענים כמו חברת דיימונד פקטורי.

תכשיט מעוצב
תכשיטים ומידע
קלאסיות על זמנית – צמיד טניס

צמיד טניס נחשב מאז ומעולם לאחד התכשיטים האייקונים והקלאסיים ביותר, וכעת יש לכם את ההזדמנות להתרשם מקולקציית תכשיטי הטניס היפים ביותר אשר מיוצרים בישראל ונמכרים ע"י חברת דיימונד פקטורי. צמיד

טבעת
תכשיטים ומידע
איך תדעו שבחרתם בחנות תכשיטים שמתאימה לכם

בחירה בחנות תכשיטים עשויה להיות עניין מורכב עבור רבים. שכן, יש כל מיני פרמטרים שחשוב מאוד לבדוק טרם הבחירה בחנות והדבר עלול להיות מסתכל אם אין את הידע בנוגע לבחירה