איך לבחור תכשיט כמתנה לאישה בהתאמה לאירוע

מה נשים רוצות? שאלת השאלות מראשית יצירת היקום. האמת שנשים מאוד החלטיות ויודעת בדיוק מה הן רוצות רק שהצד השני, הגברים, לעיתים מתבלבלים, אך דבר אחד הוא החלטי, אקסיומה של ממש, כל אישה באשר היא אוהבת תכשיטים, כמובן שכל אישה לפי אופייה הייחודי רק לה. אך בהחלט תכשיט יכול להיות "כוכב הערב" ומתנה מושלמת לכל אירוע.

 

מבולבלים? גם אנחנו…

אז נכון שאמרנו שנשים יודעות מה הן רוצות, אבל זה מוגבל בזמן קצר מאוד, כל שעה נשים יכולות להחליט משהו אחר וזאת בשל אופיין הייחודי שכן הן מתאימות את עצמן לאותו הרגע. זה לא שהן לא יודעות אלא רק קוראות מצבים ועל פיהם הן פועלות.

דבר אחד ברור – לכל אישה יש את הסגנון שלה, סגנון הלבוש, סגנות ההליכה, סגנון החיים ועוד. לפי אורח חייה של האישה ניתן לבחורה לה תכשיט כמתנה לכל אירוע, יום הולדת, יום נישואים, התחלה בעבודה חדשה, הריון, לידה החלמה ממחלה ועוד.

 

אז איך עושים את זה?

אם סגנון האישה הוא יותר אלגנטי, סגנון הלבוש שלה יותר מאורגן ובדרך כלל היא לובשת מכנסיים מחויטים וז'קט סביר להניח שהיא פחות תאהב תכשיט עם אלמנטים צבעוניים כלשהם וכדאי ללכת דווקא על סגנון תכשיט לא דק מידי ולא עבה מידי, כמו צמיד "טניס" משובץ אבנים. או כמו זוג עגילים כמו נקודת פנינה או נקודת אבן כלשהי או אפילו חישוק עם דוגמת חריטה עדינה.

 

איזה צבע עדיף לתכשיטים?

צבע התכשיט יקבע על פי תכשיטים אחרים שאותה אישה עונדת בדרך כלל. אם סגנון לבוש האישה הוא בדרך כלל יותר משוחרר, יותר צבעוני אך יחד עם זה מאוד עדין, סוג התכשיטים שסביר שיתאימו לה הם תכשיטים בודדים בעלי נוכחות, כמו למשל, שרשרת אחת שהיא לא צמודה בעל אלמנטים מיוחדים או עגילים שהם פחות צמודים ויותר נופלים. על פי סגנון זה אפשר לשלב צבעים שונים של תכשיט וללכת על שילוב בין כסף לזהב או כסף לציפוי שחור או זהב עם צבע אדום או ירוק אך יחד עם זה לשמור על קווים נקיים.

 

לסיכום – הדרך למתנה המשלמת

כמו בכל תחום בחיים, גם כאשר בוחרים תכשיטים לאישה לאירוע מסוים, יש אפשרות למעוד ולא לקלוע בול לטעם האישי שלה, זה בהחלט אפשרי, אך עם זאת לפני שבוחרים תכשיט לאישה צריך להביא בחשבון את הדברים שמוזכרים למעלה במאמר כדי לנסות ולהגיע למטרה ככל האפשר ולזהות את אופי התכשיט מלכתחילה על פי כל מיני סימנים שונים.

בכל מקרה, מה שלא יהיה, המחווה של הענקת תכשיט לאישה, היא מדהימה משום שזה מעיד על כך שהצד שנותן את התכשיט, חשב על השני, ניסה, בדק וההחלטה בהחלט לא פשוטה. הכוונה והדרך הם אלו שעושים את המתנה למושלמת!

תתחדשי!

מארז

 

תוכן עיניים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שרשראות
תכשיטים ומידע
שרשראות חרוזים לגבר – הטרנד שלא חולף אף פעם

שרשראות חרוזים לגברים הן טרנד שקיים כבר עשרות שנים ולא מראה סימנים להיעלם. אביזרים יפים ומעוצבים אלה הם חלק מרכזי בסצנת האופנה הנוכחית של הגברים. בין אם אתה מעדיף את

תכשיטים ומידע
טבעות אירוסין – רק אצל מומחים

הרגע המרגש ביותר עבור כל זוג הוא רגע הצעת הנישואין. ואיך הצעת הנישואין תהיה מושלמת בלי טבעת אירוסין מושלמת? לכן, טבעות אירוסין קונים רק אצל מקצוענים כמו חברת דיימונד פקטורי.

הבלוג של אסיה
Chevalier ring, the strength of an icon

An ancient tradition A manifesto of one's own self, the chevalier ring has very ancient origins: since the 35th century BC the people of Mesopotamia used to use an archaic

שרשרת
תכשיטים ומידע
איזה תכשיט שווה לקנות כמתנה ליום נישואין

אחת ההתלבטויות המורכבות ביותר שעולות בקרב בני זוג רבים נוגעת לבחירה בתכשיט שיתאים כמתנה ליום נישואין. אם הגעתם לכאן, סביר להניח שגם אתם תוהים בנושא זה ואתם תרים כעת אחר

תכשיטים ומידע
סוגי טבעות אירוסין

ישנם סוגים וסגנונות רבים של טבעות אירוסין, והשפע הוא בהחלט רב. המומחים של חברת דיימונד פקטורי מציגים את הדגמים הפופולריים ביותר. בחירת טבעות אירוסין – רק באמצעות דיימונד פקטורי מאז

שרשרת
תכשיטים ומידע
מה שהגבר שלך רוצה – מה קונים מתנה לגבר?

כל שנה אנחנו מוצאות את עצמנו באותה ההתלבטות ולא יודעות כל כך מה לעשות. הרי מתנות לנשים הן משמעותית יותר מגוונות ורק אנחנו נותרות עם הבחירות הקשות. קניית מתנות לגבר